تبلیغات
آموزش و پرورش نوین - معرفی مؤسسه فکرآفرین !

معرفی مؤسسه فکرآفرین !


بازی یکی از نیازهای اساسی کودکان به شمار می‌رود. مهم‌ترین و اساسی‌ترین فعالیت کودک به شمار می‌رود که در عین سرگرم کردن کودک کارکردهای مهم دیگری را داراست که هر یک از این کارکردها به جنبه‌ای از زندگی کودک مربوط می‌شوند که او را برای ورود به زندگی بزرگسالی آماده می‌سازند. از این لحاظ شرایط بازی ، آزادی کودک در بازی ، اسباب بازیهای مورد استفاده کودک و مدت زمانی که به بازی با کودک اختصاص داده می‌شود اهمیت شایان توجهی دارد.
با توجه به اهمیت و نقش سازنده‌ای که بازی در رشد کودکان دارد و به این اهمیت و ضرورت از طرف متخصصان ، صاحبنظران و بزرگان تاکید فراوان شده است توجه به آن لازم و ضروری می‌نماید. مرکز پژوهشی تحقیقاتی فکرآفرین ، در راستای یادگیری و رشد کودکان و کمک به شکوفایی استعداد و خلاقیت آنان اقدام به تولید محصولاتی جذاب و آموزشی برای کودکان نموده است.
با گسترش روزافزون صنعت فوم و کاربری آن در صنایع گوناگون موسسه فکرآفرین فوم از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه محصولات بازی و فکری کودک و نوجوان برگرفته از شرکت فومیران که یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان صنعت فوم در کشور می‌باشد آغاز نموده است. در همین راستا واحد طراحی مهندسی با همکاری و هماهنگی واحد فروش و بازاریابی طرحهای خود را الهام گرفته از روحیه کودک و نوجوان ایرانی طراحی می‌نماید.


 
http://www.fekrafarin.com/

مؤسسه فکرآفرین با تولید محصولات متنوع و منحصر به فرد اهداف ذیل را دنبال میکند :

1- بالا بردن سطح دانش و آگاهی کودک و نوجوان از طریق وسایل کمک آموزشی
2- روشهای یادگیری نوین از طریق بازی های سرگرم کننده
3- تولید محصولات فکری ، آموزشی و سرگرمی
4- پرورش خلاقیت و آموزش از طریق وسایل بازی و کمک آموزشی
5- فراهم سازی بسترشادی و نشاط در محیط خانه ومحیط های آموزشی وتفریحیادامه مطلب
[ 1391/12/3 ] [ 01:03 ب.ظ ] [ ساجدی مدیر وبلاگ ]